вверх

Недопустимое количество символов!
Спасибо!
Ваша жалоба принята и будет рассмотрена в ближайшее время.

Отзыв о компании
Белая Акация, санаторий-профилакторий

Французский бульвар, 59

02-апреля-2020 в 23:20

Открыть Ленту интересных событий

Понравилось: Відпочивали сім'єю в червні 4 людини (3 дорослих та 1дитина) - 4 покоління))), ми вже чет-вертий рік підряд вибираємо цей чудовий санаторій з багатьох причин: по-перше, мої бабусі відзначили ефективність лікування, болі в суглобах пройшли або значно зменшилися, по-друге, доброта, чуйність і готовність завжди допомогти і піти на зустріч всього персоналу санаторію, всім величезне спасибі! Хороша різноманітна кухня, без вишукувань (які, я вва-жаю, і не потрібні при санаторному лікуванні), але дуже по-домашньому, спасибі дівчаткам, які допомагали нашій прабабусі. Спасибі Олександру що допоміг забронювати два стандарти з красивим видом +38 (048) 728-80-20
Є побажання до керівництва санаторію: встановити кулери з питною водою на кожному поверсі санаторію (особливо актуально влітку); налагодити роботу циркулярного душа, з яким чомусь постійно якісь перебої; встановити велику дитячу площадку на території санаторію.
Спасибі величезне всім без винятку співробітникам санаторію Біла Акація за професіоналізм, душевну атмосферу і щирі посмішки! Всім рекомендуємо цей прекрасний санаторій в мальовничій і колоритною Одесі !!!


Не понравилось: налагодити роботу циркулярного душа, з яким чомусь постійно якісь перебої; встановити велику дитячу площадку на території санаторію.


Я рекомендую

Свернуть комментарии
ОК

Добавить свой отзыв о компании